Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem - wpadła mi śrubka między szybę przednią a deskę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problem - wpadła mi śrubka między szybę przednią a deskę

    Mast, a gdzie obiecane foto?

  • #2
    problem - wpadła mi śrubka między szybę przednią a deskę

    octavia 1 combi - wpadła mi śrubka od zegarka pzy próbie czyszczenia szyby wewnątrz - jak ją wyciągnąć z tamtąd - w szpare-szczelinę między szybą od wewnętrznej strony a deską rodzielczą

    czy trzeba rozbierać deskę ?
    czy da radę jakoś ja wyciągnąć?
    ktos mial podobny problem?
    czy se podarować - niech sobie tam jest i iść do zegarmistrza?

    Komentarz


    • #3
      I widać ją? Spróbuj magnesem...
      Skoda Octavia Kombi II 2005r. 1.9TDI 77kW Elegance czerń magiczna - sprzedana...
      Renault Scenic III 1.4TCe 2010 - jest...

      Komentarz


      • #4
        pytałem sie mechanika z aso - i ciężko będzie - musi tam zostać niestety - magnesem tez nie idzie

        no nic z tego nie bedzie raczej

        pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          A może jakimś urządzeniem ssącym, typu odkurzacz? Tylko żeby w worku nic nie było, bo nie znajdziesz
          Już nie skoda, ale grupa ta sama

          Komentarz


          • #6
            Mam taką ideę. Skoro jest tam wystarczająco szeroko, aby śrubka wpadła, odłupałbym kawałek magnesu o rozmiarze pozwalającym się zmieścić w szczelinie, przykleił do kawałka nici/żyłki i wpuścił ta samą drogą, którą wpadła nakrętka. Jak dobrze popracujesz, to ją wyłowisz
            Skoda Octavia Kombi II 2005r. 1.9TDI 77kW Elegance czerń magiczna - sprzedana...
            Renault Scenic III 1.4TCe 2010 - jest...

            Komentarz


            • #7
              Sa takie magnesy z raczka jak srubokret, rozwijane wlasnie specjalnie przeznaczone do wyciagania srubek z przeroznych szczelin.
              Polecam

              Mozesz tez wziasc drut i przyczepic kawalek magnesu do niego i sie tam wciasnac jesli srubka jest niewielkich rozmiarow.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Misiekoctavia
                Sa takie magnesy z raczka jak srubokret, rozwijane wlasnie specjalnie przeznaczone do wyciagania srubek z przeroznych szczelin.
                Polecam
                Dokładnie: wyglądają raczej jak długopis tyle, że jest rozkładany jak teleskop
                Kiedyś sobie takie coś sprawiłem i kilka razy mi pomógł

                Komentarz


                • #9
                  arci9, to sa jeszcze mniejsze niz myslalem. W kazdym razie niektore wygladaja jak antena od Lanosa :szeroki_usmiech

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X